Liberal
İnternet Sitemiz Yenilendi...

İnternet sitemiz yeni yüzüyle yayında...

Sitemizi görsel olarak yeniledik, bunun yanında, içerik olarak da özgürlük dostlarına çeşitli sürprizlerle yayına başladık.

Sitemizin işleyişi genel olarak düzenlendi. Bazı kısımların güncellenmesi devam ediyor.

Sitemizdeki önemli yeniliklerden birisi, Kaynaklar kategorisinin genişletilmesi oldu. Kitaplar ve Makaleler bölümünü genişlettik. www.liberal.org.tr'nin Kaynaklar kısmından liberal fikriyatın temel kaynaklarının birçoğuna ulaşabilirsiniz; sitemizin Kaynaklar kategorisini liberal fikriyata ilgi duyanlar için referans niteliğinde bir bölüm haline getirdik. Bu bölümde de güncelleme ve genişletme çalışmalarımız devam edecek.

Yayınlar bölümündeki en önemli yenilik ise, Liberal Düşünce Dergisi'nin eski sayılarının artık PDF olarak erişilebilir olması... Artık Liberal Düşünce Dergisi'nin eski sayılarına PDF olarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Çok yakında Piyasa Dergisi arşivi de PDF olarak sitemizdeki yerini alacak.

Sitemizin yayını ile birlikte, güncelleme ve genişletme işlemlerimiz devam ediyor. Bu süreçte sitemizde gördüğünüz eksik, hata veya gözden kaçan kısımları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. (hkaban@liberal.org.tr adresine bildirirseniz seviniriz.)

Liberal Düşünce Topluluğu GMK Bulvarı No: 108 / 17 Maltepe, 06570 Ankara, Türkiye, T: + (+90) 312 2316069 – 231 1185, F: + (+90) 312 2308003, info[at]liberal.org.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır.Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013
Web Tasarım Ankara
Sayfa başı